Dostawa i zwroty

Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze. Jeśli masz już zaplanowany urlop i zastanawiasz się czy dany produkt zdąży do Ciebie dojść przed wyjazdem – daj nam znać w uwagach do zamówienia lub wyślij wcześniej do nas zapytanie poprzez wiadomość na naszej stronie na Facebooku / Instagramie (wybierając tą opcję uzyskasz odpowiedź najszybciej) lub mailowo na adres: contact@lagoofficial.hmcloud.pl.

Możliwości przesyłki:

1. do Polski

Oferujemy darmową przesyłkę kurierską na terenie Polski.

Deklarowany termin doręczenia: 1 dzień roboczy, gwarantowany: do 2 dni roboczych)

Odbiór osobisty: Sklepy partnerskie (w godzinach otwarcia). Przejdź do zakładki: „KONTAKT” i sprawdź, gdzie stacjonarnie możesz przymierzyć i kupić nasze rzeczy.

2. do UE:

Przesyłka kurierska: 80 zł (deklarowany termin doręczenia – 4 dni robocze)

3.  poza UE:

W przypadku przesyłek poza UE prosimy o wcześniejszy kontakt na adres contact@lagoofficial.hmcloud.pl. Przekażemy Ci wskazówki dotyczące zamówienia. Cena przesyłki jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia.

Wymiany i zwroty

Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu kostiumu zakupionego w sklepie internetowym w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Jeśli chcesz wymienić kostium na inny model lub rozmiar, odeślij nam produkt wraz z informacją o wymianie, a my w ciągu kilku dni od odbioru na własny koszt odeślemy do Ciebie wybrany produkt (dotyczy to jedynie wymian na terenie Polski). Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, najlepiej jest jednak zamówić nowy produkt, a zwrócić poprzedni. Takie rozwiązanie jest też konieczne przy przesyłkach zagranicznych.

Zwracane artykuły muszą być nieużywane i posiadać oryginalne opakowanie (transparentną torebkę).

Prosimy o odsyłanie produktów wyłącznie za pośrednictwem kuriera DPD lub skorzystanie z z usług InPost.

Przykre doświadczenia z Pocztą Polską pokazały nam, że Wasze paczki często się gubią i finalnie do nas nie trafiają.


Adres na jaki należy odesłać paczkę:

LAGO S.C.

Ul. Kochanowskiego 51/41

01-864 Warszawa

t: 608 679 525

W przypadku zwrotu za pośrednictwem InPost: Paczkomat WAW39M, Warszawa


W sprawach związanych z dostawami, wymianami i zwrotami prosimy o kontakt na adres: contact@lagoofficial.hmcloud.pl lub telefonicznie na numer 608 679 525 (w godzinach 10:00-18:00).

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Zapisz się do newslettera