Pomysł na stworzenie tego miejsca narodził się podczas jednej z naszych wspólnych wypraw.
Sezon się już skończył, a my potrzebowałyśmy właśnie odpowiedniego stroju kąpielowego i ubrań na plażę. Postanowiłyśmy wtedy stworzyć miejsce gdzie sezon będzie trwał cały rok, bez względu na to jaką mamy akurat pogodę za oknem. Świat stoi przed nami otworem, w każdym momencie możesz spakować walizkę i znaleźć się w miejscu, gdzie temperatura będzie przewyższała 20 stopni. Stroje LAGO możesz kupować przez cały rok.
Nasze produkty odszywamy w małych pracowniach w Polsce biorąc pod szczególną uwagę jakość ich wykonania. Wybieramy świetne materiały i budujemy każdy strój w sposób przemyślany, tak abyś czuła się komfortowo podczas jego noszenia. Chcemy, aby nasze kostiumy podkreślały Twoją wyjątkowość oraz kobiecość.
Oferujemy Ci, droga Lagogirl, nie tylko kostiumy kąpielowe, ale również niebanalną odzież plażową, którą z powodzeniem możesz także nosić podczas wakacji w mieście.

Wakacje to czas, kiedy regenerujesz siły, dostajesz ogromny zastrzyk witaminy D, spędzasz czas w pięknych miejscach i zapominasz o codziennych obowiązkach. Chcemy towarzyszyć Ci podczas tych szalonych wypraw, czasu regeneracji na plaży, czy przy basenie, podczas spokojnych spacerów i odkrywczych momentów! Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco!
#Lagoteam

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Zapisz się do newslettera